Facebook Instagram

Nici liftingujące Silhuette Soft – piękna i odmłodzona twarz

Zabiegi przywracające wyglądowi skóry młodość należą do najczęściej wykonywanych czynności medycznych na świecie. W tym zakresie nici liftingujące Silhuete Soft są bardzo dobrą alternatywą dla klasycznego liftingu. To jednocześnie jedna z najnowszych i mało inwazyjnych metod spłycania zmarszczek i bruzd.

Ten bezoperacyjny lifting wykonujemy z użyciem nici zrobionych z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego – są one w pełni biowchłanialne.

- Przebieg i efekty zabiegu
Zabieg opiera się na nieskomplikowanej procedurze medycznej, wymagającej jedynie miejscowego znieczulenia i polegającej na wprowadzeniu nici pod skórę. Skóra zostaje wygładzona poprzez odpowiednie naciągnięcie wprowadzonych nici. Dodatkowo przy ich pomocy pobudzana jest synteza naturalnych składników skóry tj. kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu wokół nici powstają nowe komórki; skóra jest dodatkowo napięta, a efekt liftingu przedłużony.

Niezwykłą skuteczność Silhuette Soft zawdzięczają swemu zakończeniu w postaci stożków; te wszczepiają się w skórę i podciągają tkanki miękkie. Głębokie bruzdy i zmarszczki zostają zminimalizowane; naciągnięta zostaje też skóra na szyi, a kontury twarzy się poprawiają.

Ważne
Po zabiegu Pacjent musi stosować się do zaleceń lekarza.
Bezpośrednio po jego wykonaniu mogą pojawić się zasinienia i/lub obrzęk – zmiany ustępują po kilku dniach.
Nici ulegają degradacji w okresie 12 – 18 miesięcy, a efekt zabiegu utrzymuje się średnio od 2 do 5 lat.