Facebook Instagram

Esthechoc – cudowna moc czekolady

Esthechoc to suplement diety w postaci ciemnej czekolady (70% kakao) przywracający skórze zdrowie i opóźniający proces starzenia. Jest połączeniem flawonowi kakao i karotenoidu astaksantyny czyli dwóch silnych przeciwutleniaczy o właściwościach przeciwstarzeniowych. 

 Batonik Esthechoc to jedynie 38 kcal – gdybyśmy chcieli osiągnąć efekt opóźniający proces starzenia skóry ze zwykłą czekoladą musielibyśmy każdego dnia zjadać całą tabliczkę czyli ok. 500 kcal.

Wpływ Esthechoc na poprawę kondycji skóry potwierdzony został trwającymi 10 lat badaniami i testami klinicznymi prowadzonymi przez Uniwersytet Cambridge. Przebadano łącznie 3000 osób w wieku 50-60 lat, a oddziaływanie preparatu na poszczególne parametry ich skóry potwierdzane było w 4-tygodniowych próbach klinicznych, na grupach od 8 do 10 osób.

Jak to działa

O stanie skóry informują nas biomarkery; skutki biologiczne wpływu tych parametrów obejmują procesy starzenia np. pojawiające się zmarszczki i bruzdy czy utrata elastyczności. Badania kliniczne udowodniły, że czekolada zawarta w Esthechoc, już po upływie 3 tygodni, poprawia biochemiczne i metaboliczne parametry krwi i skóry. Zaobserwowano lepsze odżywienie skóry na skutek poprawy mikrokrążenia i dotlenienia, nasileniu uległy procesy detoksykacji skóry i ochrona przed wolnymi rodnikami.

Sekret skuteczności Esthechoc to nie tylko silnie działające substancje aktywne, ale przede wszystkim unikalna technologia micelizacji sprawiająca, że stają się one biodostępne, dzięki czemu efektywnie poprawiają się biomarkery skóry

 

Nowa cena !!!

135 PLN

Cena za opakowanie to 195 PLN za trzy tygodniową terapię

opakowanie zawiera 21 oddzielnie zapakowanych czekoladek

stosowanie 1 esthechoc 1 x dziennie