Facebook Instagram

Makijaż pelle d'oro

Makijaż – sztuka malowania

Makijaż to magia; zdolność uczynienia twarzy odmienną od tej którą widzimy w lustrze codziennie…
To sztuka, która zmienia twarz kobiety, czyniąc ją niezwykłą; trochę tajemniczą, a trochę uwodzicielską, po prostu piękną…

Czy marzenie o byciu malarką odeszło? Nie - ono tylko przybrało inną formę.
Czy żałuję? Nie – sprawiam, że twarze kobiet, które maluję zmieniają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To moja pasja – palety barw kolorowych kosmetyków używam jak malarz swojej palety farb. Podkreślam piękno kobiety i sprawiam, że jest szczęśliwa.  

 

Makijaż – profesjonalizm

Makijaż jest bardzo ważnym elementem wyglądu kobiety. O twarz dbamy wyjątkowo starannie stosując właściwe kosmetyki pielęgnacyjne oraz zabiegi, które mają sprawić, że skóra będzie gładka i elastyczna. Makijaż jest swego rodzaju dopełnieniem pielęgnacji twarzy – aksamitna cera, podkreślone oczy i usta, zaznaczone kości policzkowe. 

Makijaż codzienny najczęściej wykonujemy samodzielnie. Przychodzą jednak momenty, w których kobieta powierza go profesjonalistom. Najczęściej dzieje się to przy okazji wyjątkowych uroczystości, wszystkie pragniemy wtedy wyglądać wyjątkowo.  Wykonanie profesjonalnego makijażu to czynność wymagająca precyzji i wiedzy na temat kolejności nakładania kosmetyków, tak aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami. 

 

Makijaż - kosmetyki

Makijaż czyni twarz kobiety wyjątkową. Profesjonalny powinien być więcej niż wyjątkowy, przede wszystkim musi być trwały, jednak bez sztucznego efektu maski. Impreza, która obywa się w ogrodzie w gorący dzień, całonocny bal, ważne i wielogodzinne spotkanie biznesowe – przez wiele godzin twarz musi wyglądać nienagannie. 

W Pelle D’oro przywiązujemy dużą uwagę do kosmetyków stosowanych w trakcie wykonywania makijażu; wykorzystujemy tylko te, o których wiemy, że są najwyższej jakości. Używamy kosmetyków marek takich jak: Guerlain, Dior, YSL, MAC. Przede wszystkim jednak wykorzystujemy markę Jane Iredale. Jane Iredale to kosmetyki mineralne, które nie wchodzą w reakcję z bakteriami. Lider makijażu wykonywanego po zabiegach medycyny estetycznej.