Facebook Instagram

Pielęgnacja paznokci – manicure i pedicure

W Pelle d’Oro przykładamy dużą uwagę nie tylko do estetyki paznokci, ale również do zasad związanych z bezpieczeństwem i higieną. Każdy Klient ma swój indywidualny, podpisany i umieszczony w specjalnym woreczku, zestaw przyborów wykorzystywanych przy zabiegu.

Narzędzia takie jak np. cążki sterylizowane są w specjalnym, przeznaczonym do tego autoklawie – sterylizacja ma za zadanie niszczyć formy przetrwalnikowe drobnoustrojów przy pomocy bardzo wysokiej temperatury oraz nasyconej pary wodnej (temperatura 120 – 134%).

- Manicure
W Pelle d’Oro malujemy paznokcie lakierami marki OPI, które pomagają uzyskać efekt zdrowszych paznokci przy jednoczesnym zapewnieniu wytrzymałego, nieodpryskującego i długotrwałego zdobienia. Wybraliśmy tę markę dla naszych Klientek nie tylko z uwagi na to, że jest najbardziej rozpoznawalną na świecie w tej kategorii produktowej, ale przede wszystkim dlatego, że cechuje ją najwyższa jakość i paleta barw obejmująca niemal 300 kolorów.

- Pedicure
Do pielęgnacji stóp przy zabiegu pedicure wykorzystujemy preparaty marki Gewhol. Markę od lat charakteryzuje najwyższa jakość i zmierzanie do udoskonalania produktów w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe. Gewhol dba również o to, by bazą produktów były naturalne substancje.
Pedicure wykonywany jest przy użyciu frezarki; urządzenie pozwala szybko i skutecznie usunąć zrogowaciały naskórek oraz odciski na stopach. Nakładki są jednorazowe.

- W ofercie:

  • Hybryda (OPI i Essie) – zalety to większy połysk płytki paznokcia oraz trwałość (do 3 tygodni). Utwardzanie powierzchni lakieru odbywa się lampie UV lub LED.
  • Porcelana – metoda przedłużania płytki paznokcia za pomocą pyłku porcelanowego łączonego z aktywatorem; utwardzanie w lampie UV; trwałość do 1 miesiąca
  • Żel UV/tipsy – przedłużanie paznokcia za pomocą żelu utwardzonego w lampie UV. Dla ekstremalnego przedłużenia można zastosować tipsy, pokryć je żelem i utwardzić w lampie UV.
  • Akryl – metoda charakteryzująca się bardzo wysoką trwałością; pyłek akrylowy w połączeniu z aktywatorem utwardzany jest chemicznie.


Porcelana, żel i akryl to metody budujące paznokieć, wykończenie jest dowolne
w zależności od potrzeb i upodobań Klientki – lakier lub gel kolor.