Facebook Instagram

Złota Maska - Gold Mask

 

 

 

O skórę twarzy powinniśmy zadbać w sposób wyjątkowo staranny. Ulega bowiem nie tylko naturalnemu procesowi starzenia, ale również bardziej niż inne partie skóry jest narażona na działanie atmosferycznych czynników zewnętrznych.

Złota Maska to luksusowy zabieg, w którym wykorzystujemy 24 karatowe złoto w celu nasycenia skóry tlenem i usunięcia oznak starzenia; w efekcie szybko i skutecznie możemy poprawić koloryt i wygląd skóry.
Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów cery, ze szczególnym wskazaniem skóry z wyraźnymi oznakami starzenia. Złoto to ekologicznie czysty materiał jest zatem bez problemów przyswajane przez organizm.

- Skuteczność Złotej Maski
Wyjątkowa skuteczność Złotej Maski wynika ze zdolności złota do stymulacji wzrostu komórek warstwy rozrodczej skóry, co prowadzi do regeneracji włókien kolagenu i elastyny; złoto uniemożliwia też dalszy spadek jędrności skóry.

Wokoło złota powstają młode komórki przyspieszające procesy metaboliczne w skórze. Dzięki temu istniejące zmarszczki ulegają redukcji, zapobiegamy także tworzeniu nowych. Złoto posiada również silne właściwości antyseptyczne przez co łagodzi stany zapalne skóry. Ponadto ma zdolność spowolnienia procesu melanogenezy, co hamuje powstawanie przebarwień i rozświetla skórę, która zaczyna lśnić złotym blaskiem.

- Jak przebiega zabieg?
Przenikanie 24 karatowego złota w skórę jest możliwe tylko wtedy gdy zostanie ona najpierw dogłębnie oczyszczona. Złota Maska jest zatem poprzedzona dokładnym, kilkuetapowym demakijażem oraz peelingiem.

Z kolei unikatowa nanotechnologia pozwala na przenikanie złota przez barierę skórną. W czasie zabiegu jonowa nanomgła przedostaje się przez naskórek i dociera w głąb skóry. Jony ujemne mogą bowiem przyciągać złoto i transportować je przez pory. Jony obecne w nanomgle zwalczają wolne rodniki, a co za tym idzie opóźniają procesy starzenia. Nanocząteczki pozostają w skórze, nawilżają ją i uelastyczniają.

Etapy zabiegu:

  • Demakijaż i oczyszczenie skóry
  • Peeling enzymatyczny – złuszczenie martwego naskórka i pobudzenie krążenia
  • Aplikacja na skórę kwasu hialuronowego dla maksymalnego wzmocnienia efektu głębokiego nawilżenia; dzięki działaniu liposomów substancja może skuteczniej wnikać w głąb skóry
  • Nałożenie na skórę płatków czystego, 24 karatowego złota i skierowanie na nie strumienia nanomgły

Zwieńczenie zabiegu Złotej Maski to relaksacyjny masaż trwający około 20 minut. Podczas masażu złoto zostaje całkowicie wprowadzone w skórę.